Pletiva - oplocení

Informace

Návody

Provozovna

Provozovna

Provozovna v Bílovci, Opavská 270

Slevy

Pletiva - oplocení

Hledáte kvalitní plotové pletivo pro oplocení vašeho pozemku? Vyberte si z naší nabídky pletivo pro oplocení rodinných domů, pozemků, ohrad, průmyslových areálů a dalších objektů. Známým a tradičním typem pletiva na ploty je 4 hranné pletivo, které je oblíbené pro své univerzální využití. Víme, že při stavbě plotu potřebujete také nezbytné ploto...

Hledáte kvalitní plotové pletivo pro oplocení vašeho pozemku? Vyberte si z naší nabídky pletivo pro oplocení rodinných domů, pozemků, ohrad, průmyslových areálů a dalších objektů. Známým a tradičním typem pletiva na ploty je 4 hranné pletivo, které je oblíbené pro své univerzální využití. Víme, že při stavbě plotu potřebujete také nezbytné plotové příslušenství, proto vám nabízíme napínacívázací dráty, plotové sloupky i bavolety, betonové podhrabové desky.

Zobrazit

Pletiva - oplocení Počet produktů: 82

Podkategorie

 • Plotové pletivo

  Hledáte kvalitní plotové pletivo pro oplocení vašeho pozemku? Spolehněte se na kvalitu a vsaďte na plotové pletivo z naší nabídky. V bohatém sortimentu našeho e-shopu můžete vybírat z řady různých plotových pletiv, která se navzájem liší použitým materiálem a vzorkem pletiva.

 • Sloupky a vzpěry

  K tomu, abyste mohli pořídit plot pro váš pozemek, potřebujete nejen samotné oplocení, ale také sloupky a vzpěry. Pro každý druh plotu a oplocení pozemku se hodí jiné sloupky a vzpěry. Nabízíme vám několik typů sloupků a vzpěr, které jsou vždy ošetřeny povrchovou úpravou pozinkováním a to z vnější i vnitřní strany, následně jsou poplastovány.

 • Dráty

  V nabídce máme velice kvalitní plotové dráty bez povrchové úpravy Fe a dráty, které jsou ošetřeny povrchovou úpravou pozinkováním anebo pozinkováním + poplastováním. Tato povrchová úprava slouží jako dvojitá ochranná vrstva a přispívá ke zvýšení trvanlivosti celého oplocení.

 • Příslušenství...

  Pokud se chystáte na stavbu plotu, nezapoměňte na plotové příslušenství, bez napínacího drátu a napínacího elementu jen stěží dostanete kvalitní oplocení domu, také Vám nabízíme další příslušenství k plotům tj. držáky podhrabových desek, bavolety, napínáky, plotové příchytky k uchycení napínacího drátu, opasky, šrouby s očkem a další.

 • Stínící tkanina

  Stínící sítě se používají k snížení průhlednosti všech typů oplocení, oproti rákosu, který se používá pro stejný účel je mnohonásobně vyšší životnost. Stínící tkanina slouží jako ochrana proti prachu na ploty, balkóny i staveniště, velmi kvalitní stínící síť odolná povětrnostním podmínkám.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 82 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 82 položek