Nerezové zábradlí

Návody

Informace

Provozovna

Provozovna

Provozovna v Bílovci, Opavská 270

Katalog

Podmínka
Druh koulí
Typ rozety
Spojovací materiál
Barva
Vzhled
Typ příslušenství
Tloušťka
Model
Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí jednoduše a za příznivou cenu s našimi polotovary. Nerezové polotovary z naší nabídky jsou komponenty určené pro montáž finálních produktů jako jsou nerezové nebo skleněné zábradlí. Široká nabídka polotovarů a jejich vzájemná kompatibilita umožnuje kombinaci nerezu i se dřevem a sklem, bez nutnosti svařování. V naší nabídce na...

Nerezové zábradlí jednoduše a za příznivou cenu s našimi polotovary. Nerezové polotovary z naší nabídky jsou komponenty určené pro montáž finálních produktů jako jsou nerezové nebo skleněné zábradlí. Široká nabídka polotovarů a jejich vzájemná kompatibilita umožnuje kombinaci nerezu i se dřevem a sklem, bez nutnosti svařování. V naší nabídce najdete nerezové držáky skla, výplně, madla, kotvění, sloupky, záslepky, kolena a mnoho dalších.

Zobrazit

Nerezové zábradlí Počet produktů: 709

Podkategorie

 • Madla

  Madla nerezová pro stavebnicové zábradlí, madla lze používat v kombinaci s konzolami také samostatně uchycené na zeď, vhodného do interiéru i exteriéru.  

 • Držáky madla

  Vybírejte z bohatého sortimentu držáky madla zábradlí z materiálu AISI304, AISI 316, ocel s povrchovou úpravou lesk i Brus K320 s ukotvením na stěnu či na sklo.

 • Záslepky, ukončení madla

  Záslepky a ukončení madel zábradlí se používají na čelní ukončení madla. Madlo se nasouvá dovnitř záslepky, čímž se čistě zakryjí otřepy po přířezu madla. Nabízíme záslepky a ukončení z materiálu nerez.

 • Přechody, kolena madla

  Tyto komponenty slouží na propojení dvou madel zábradlí schodiště. Nabízíme nerezové - spojky, přechody, kolena zábradlí i kloubové spojení dvou madel s nastavitelným libovolným úhlem.

 • Prutová výplň

  Prutová výplň dutá nebo plná, určená pro vnitřní i venkovní použití jako prutová výplň v systémech stavebnicového montovaného nerezového zábradlí a schodišť.

 • Držáky výplně

  Nabízíme vám nerezové držáky jeklové výplně na sloupek, trubku, na čtyřhranné sloupky, dále pak držáky prutů, napínaky lankové výplně a další... Povrchová úprava lesk, brusK320.

 • Záslepky, ukončení výplně

  Najdete zde nerezové záslepky tyčové výplně, plastové záslepky prutové výplně.

 • Přechody, kolena výplně

  Spojky, přechody, kolena a klouby nerezové pro spojení, k propojení tyčové výplně. Spojky prutové výplně rohové, ohýbací, nastavitelné, lesklé nebo brusK320.

 • Sloupky

  Sloupky nerezového zábradlí jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné nároky na vzhled, bezpečnost a dlouhou životnost. Nabízíme nerezové sloupky a to pro výplň horizontální, vertikální nebo tabulovou. Sloupky umožňují kotvení shora i z boku schodiště.

 • Kotvení

  V naší nabídce si můžete vybrat z několika variant kotvení a uchycení zábradlí - vrchní kotvení a z boku, z materiálu nerez AISI304, nerez AISI316, ocel, guma-plast, hliník. Do této kategorie řadíme rozety, příruby, kotvící profily, lišty. Povrchová úprava brus K320, lesk, zinek, natural, imitace brus, eloxování.

 • Výplně tabulové

  Aby Vaše schodiště plně vyniklo ve vašem interiéru, pak je nejlepší volbou skleněná výplň zábradlí. Ochranné zábradlí s tabulovou výplní se používá v interiéru a exteriéru, pro administrativní budovy, peněžní ústavy, rodinné domy, obchodní centra apod. Tabulovou skleněnou výplň nabízíme čirou nebo mléčnou.

 • Spotřební a spojovací...

  Máme pro vás kompletní nabídku spotřebního a spojovacího materiálu zábradlí, různé použití pro kotvení, vrtání, nářadí a pomůcky - oleje lepidla a čištění. Materiál nerez ocel, guma, plast chémie, hmoždinky, brusné gumy, závitové tyče, matice, kotvy, lepidla, leštičky atd....

 • Zábradlí na míru

  V případě, že potřebujete zhotovit zábradlí na míru, popřípadě potřebujete poradit s výběrem typu a materiálu pro realizaci Vašeho zábradlí a schodiště, tak nás neváhejte kontaktovat na tel. + 420 607 529 414 - (Technické poradenství, nabídky, návrhy - 08:00 - 17:00 hod), nebo zašlete Váš požadavek na email: info@plotycz.cz. Více

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 709 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 709 položek