Pohony Bran

Návody

Informace

Provozovna

Provozovna

Provozovna v Bílovci, Opavská 270

Slevy

Pohony Bran

Pohony pro posuvné, křídlové, závěsné brány, garážové vrata, parkovací závory a zábrany. Všechno potřebné pro jejich ovládaní a signalizacii.

Pohony Bran Počet produktů: 421

Podkategorie

 • Posuvné

  Posuvné brány patří mezi moderní možnost provedení vjezdu vozidel do objektu. Klasickým přístupem k otevírání posuvné brány je posun do strany podél plotu, díky čemu posuvné brány efektivně šetří prostor. Nespornou výhodou posuvných bran je i jejich stabilní konstrukce. Aplikace posuvných brán je možná jak pro privátní objekty, tak pro provozovny.

 • Křídlové

  Pohony pro jednokřídlové branky a dvoukřídlové brány typu kloubové, podzemní, šnekové, bránové pohony lze kromě dálkového ovládání vybavit i dalšími ovládacími prvky. Z hlediska bezpečnosti může být brána opatřena fotobuňkami a majákem. Brány se standardně otvírají směrem dovnitř pozemku.

 • Garážové

  Vleční, hřídelové pohony garážových vrat pro plochu brány 8m2, 10m2, 12m2, nad 12m2, značky Rollkit, Came, Key, Nice, Wisniowski.

 • Průmyslové

  Sestavy závory průmyslové, příslušenství k závorám, parkovací zábrany.

 • Příslušenství

  Příslušenství pohonů bran jako jsou dálkové ovladače, klíčové ovladače, GSM ovládání vrat a bran, čtečky dekodéry, externí přijímače, majáky, antény, fotobuňky, ozubené hřebeny, set kablů, koaxiální kabely a jiné...

 • Vysílače

  Dálkové ovladače k pohonům bran, rozdělení podle značek CAME, KEY, ROLLKIT, NICE

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 421 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 421 položek